Dzieje się w siedzibie UTW

Uniwersytet  Trzeciego Wieku realizuje program „Aktywni seniorzy”. Zajęcia odbywają się w siedzibie UTW przy ul. Kilińskiego 12A w Pile.
 

REKLAMA

Siedziba UTW w Pile mieści się w budynku dawnego kina „Iskra”, który Uniwersytetowi w użytkowanie  przekazały władze powiatu pilskiego. Dzięki zaangażowaniu słuchaczy UTW i wsparciu sponsorów wyremontowano pomieszczenia i stworzono nowe miejsce aktywizacji seniorów. Między innymi Uniwersytet realizować tu  będzie program „Aktywni seniorzy”.

- W ramach tego programu zapraszamy w każdy wtorek od 10.00 do 18.00 na spotkania rodzinne, w środy od 15.00 do 21.00 na rozgrywki brydżowe, natomiast w czwartki od 10.00 do 18.00 na turnieje gier planszowych. Oprócz gier proponujemy seniorom również wakacyjny program uniwersytecki. Obejmuje on m.in. spacery po Pile z historykiem i regionalistą Romanem Chwaliszewskim, koncerty muzyczno-poetyckie oraz spotkania tematyczne poświęcone historii garnizonu pilskiego, Powstaniu Warszawskiemu i historii II wojny światowej na terenie Piły i okolic. Czyli prócz przyjemności dla ciała oferujemy również coś dla ducha – powiedziała Bogumiła Cybulska, p.o. prezesa UTW w Pile.

Biuro UTW w Pile przy ul. Kilińskiego 12A czynne jest we wtorki, środy i czwartki w godzinach od 10.00 do 13.00.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski, Starostwo Powiatowe w Pile, zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Pile

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki