Edukacja Lubasz zaprasza na wirtualny spacer po szkole

W tym roku znów pandemia pokrzyżowała nam plany. Miało być jak kiedyś. Wspólny spacer po szkole, zwiedzanie klas, spotkania z nauczycielami… Roznoszący się po wszystkich kątach zapach pieczonych babeczek i ciasta miał zachęcać do zajrzenia w progi internatu. A na końcu wszyscy mieliśmy zajadać się pyszną grochówką. Niestety, kolejny raz nie możemy się spotkać na żywo. Dlatego też postanowiliśmy oprowadzić Was, drodzy ósmoklasiści, w zupełnie inny sposób po naszej szkole. Tym razem zapraszamy wszystkich absolwentów oraz rodziców na wirtualny spacer po korytarzach szkoły. Zobaczycie jak wyglądają klasy, poznacie kierunki kształcenia, a może dopiero odkryjecie, co jest Waszą pasją i w czym możecie się spełnić. Uchylimy też rąbka tajemnicy czym zajmujemy się po lekcjach. Zapraszamy do Edukacji Lubasz!

REKLAMA

  SPACER PO SZKOLE 

 

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Edukacja Lubasz

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© PP24.info.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki