Ekologia + integracja + pomoc potrzebującym

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

Kolejne Rapair Cafe Piła odbyło się w Szkole Podstawowej nr 1 w Pile. Do dyspozycji mieszkańców przez 4 godziny był bezpłatny serwis komputerowy, krawiecki i rowerowy. Za darmo można było także naostrzyć swoje noże i nożyczki. Podczas tej edycji zbierano również nakrętki na leczenie chorej na dystrofię mięśniową Beaty Giłki.  Dzięki zaangażowaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 im. Lotników Polskich zebrano aż 125,8 kg nakrętek. Kawiarenka jest czynna w SP nr 1 w każdą pierwszą sobotę miesiąca.

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski: zdjęcia: GWDA Sp. z o.o.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki