Enea PTPS Piła pozyskał doświadczoną przyjmującą

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

Marta Wellna dołączyła do pilskiego zespołu – informuje biuro prasowe Enea PTP Piła.

REKLAMA

Marta Wellna pochodzi ze Złotowa i to w tamtejszej Sparcie Złotów zaczęła się jej przygoda z siatkówką. Następnie dołączyła do drużyn młodzieżowych PTPS-u Piła, z którymi wywalczyła mistrzostwo Polski młodziczek (2005) oraz kadetek (2006). Reprezentowała również barwy PSPS-u Chemika Police, Sokoła Chorzów i Zawiszy Sulechów, z którą podobnie jak z jej kolejnym klubem – Wisłą Warszawa, wywalczyła mistrzostwo I ligi. W 2018 roku przyjmująca dołączyła do ekstraklasowego zespołu BKS STAL Bielsko-Biała, w którym spędziła dwa sezony." - przypomina biuro prasowe PTPS-u.

- Bardzo spodobała mi się wizja budowanego składu. Zostało kilka dziewczyn z poprzedniego sezonu, w którym Piła okazała się czarnym koniem rozgrywek. Mam nadzieję, że i w tym też napsujemy pozostałym dużo krwi. Nie znam jeszcze wszystkich dziewczyn osobiście, ale wiem z boiska że to walczaki. Myślę że dzięki temu szybko się dogadamy i będziemy stanowić świetną drużynę – uzasadnia powrót do Piły M. Wellna.

Marta Wellna jest czwartą zakontraktowaną przez pilski klub zawodniczką grającą na pozycji przyjmującej. Wcześniej do Enei PTPS-u Piła dołączyły Natalia Skrzypkowska, Patrycja Gądek i Angelika Wystel.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Enea PTPS Piła; zdjęcie: Wisła Warszawa

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki