Foliowe torby są passe

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

3  lipca przypada Międzynarodowy Dzień bez Foliówki, który uświadamiać ma jak bardzo negatywne skutki niesie za sobą produkcja plastikowych produktów (szczególnie opakowań) i bezrefleksyjne korzystanie z nich przez ludzi. Dlatego miejskie  spółki Tarpil i Gwda przygotowały na ten dzień akcję edukacyjną, która zostanie przeprowadzona 3 licpa na Targowisku Miejskim nr 1 w Pile. Organizatorzy zapowiadają także moc innych atrakcji. My natomiast polecamy udział w akcji oraz zachęcamy do używania eko toreb i toreb wielorazowego użytku i to nie tylko 3 lipca, ale podczas codziennych zakupów.

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Tarpil Sp. z o.o.; zdjęcie: Tarpil Sp. z o.o.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki