Gra na wielu bębenkach

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 12)

 

Kolejny tydzień wakacyjnych atrakcji z RCK zaczął się od warsztatów gry na bębnach afrykańskich. Zajęcia poprowadzili bębniarze ze szkoły "Djembe Planet".

REKLAMA

Szkoła gry na bębnach "Djembe Planet" istnieje od 2006 roku. Specjalizuje się w graniu rytmów wywodzących się z Afryki Zachodniej na oryginalnych afrykańskich bębnach djembe i dundunach. Gra na bębenkach pozwala wyładować negatywne emocje, służy relaksacji, skupieniu, wsłuchaniu się w siebie, ćwiczy poczucie rytmu. Dzieci przybyłe na plac Konstytucji 3 Maja mogły sprawdzić ile frajdy daje kontakt z ponoć najstarszym instrumentem świata.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Marika Naskręt

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki