Hejt na prasowej konferencji

Paweł Wawrykiewicz, adwokat i współzałożyciel Ruchu Wolne Sądy i Komitetu Obrony Sprawiedliwości  przyjechał do Piły na zaproszenie polityków Platformy Obywatelskiej, by zapoznać się z aktami sprawy byłego dyrektora Liceum Ogólnokształcącego Pawła Jarczaka, któremu prokuratura zarzuca przekroczenie uprawnień, podczas zatrudniania głównej księgowej. Mecenas Wawrykiewicz miał się ponadto spotkać z dziennikarzami, jednak przeprowadzenie briefingu utrudniła, a w niektórych momentach praktycznie uniemożliwiła grupa gapiów, którzy zakrzykiwali wypowiedzi organizatorów i ich gościa, a dziennikarzom uniemożliwiali zadawanie pytań. - To nie jest cywilizowany sposób prowadzenia debaty publicznej – komentował po zakończeniu konferencji mecenas Wawrykiewicz. My  to wydarzenie publikujemy poniżej za Pilską TV (transmitowała wydarzenie na żywo), czytelnikom pozostawiając ocenę argumentów organizatorów konferencji i zachowania niedziennikarskiej części jej uczestników. 

REKLAMATo może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcie: Wojciech Szczerbiński; video: Pilska TV /Facebook/

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki