I ty możesz mieć swoje „Martwe popołudnie”

REKLAMA

- Wakacje za nami, czas pochwalić się co czytaliśmy i oglądaliśmy na urlopach. Czy wszyscy nadrobili zaległości czytelnicze?  Spotkanie odbędzie się tydzień po premierze „TEGO” na podstawie powieści Stephena Kinga i po spotkaniu idziemy do kina.  „TO” to prawdopodobnie najważniejsza premiera filmowa września. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników książek, filmów, komiksów i seriali - zachęca Krzysztof Oleksy, członek grupy „Zaczytani Kinomani”.

„Zaczytani” spotykają się zazwyczaj raz w miesiącu w pilskich kawiarniach. Podczas spotkań rozmawiają o książkach i filmach, które zrobiły na nich wrażenie i są godne polecenia.
 
- Na naszych spotkaniach przewijają się chyba wszystkie gatunki począwszy od szeroko pojętej fantastyki, przez kryminały, biografie, książki podróżnicze i historyczne, obyczajowe, na literaturze faktu kończąc. Część spotkań obywa się pod tematem przewodnim, a niektóre z nich są spotkaniami otwartymi. Można przynieść swoje książki, można proponować tematy kolejnych spotkań – dodaje K. Oleksy.

Najbliższe spotkanie „Zaczytanych Kinomanów” już w najbliższa sobotę  16 września, w Herbaciarnio-Warsztatowni „Kubek” przy alei Piastów. Będzie można wygrać powieść kryminalną Mariusza Czubaja „Martwe Popołudnie” z autografem autora. W galerii poniżej zdjęcia z poprzednich spotkań grupy.Więcej informacji o grupie na facebooku Zaczytani Kinomani.  Polecamy!

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcia: Zaczytani Kinomani/Facebook

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki