ImProvia z działką w strefie przemysłowej

 4.IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Pile, kupiła działkę o powierzchni 0,5082 ha, położoną w rejonie ul. Wawelskiej. Nieruchomość jest częścią Specjalnej Strefy Ekonomicznej – Podstrefa Piła. Cena uzyskana w pisemnym przetargu nieograniczonym to: 220 200 zł.

 

REKLAMA

4.IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest powiązana z ImProvia Sp. z o.o. - międzynarodową firmą inżynieryjną, która specjalizuje się w elektrycznej/mechanicznej inżynierii projektowania oraz inżynierii zaopatrzenia. ImProvia funkcjonuje na różnorodnych sektorach rynku takich jak: przemysł, energetyka, systemy zaawansowanych technologii oraz lotnictwo. ImProvia posiada swoje siedziby w: Polsce, Niemczech oraz Szwecji, a główna kwatera mieści się w Holandii. Plany spółki zakładają rozwinięcie w Pile biura projektowego i zaplecza produkcyjnego. 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski, UM Piły, zdjęcia: UM Piły

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki