Jarmark Bożonarodzeniowy na Placu Staszica

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

Od 4 do 10 grudnia, na Placu Staszica, trwać będzie tegoroczny Pilski Jarmark Bożonarodzeniowy. W programie – oprócz 40 stoisk handlowych -  między innymi: spektakle teatralne tematycznie związane ze świętami, koncerty kolęd i pastorałek, szopka z żywymi zwierzętami, wizyta świętego Mikołaja, wieczerza wigilijna dla mieszkańców miasta oraz rozświetlenie miejskiej choinki i pokaz laserowy. Szczegółowy program Pilskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, na plakacie w galerii poniżej. Polecamy!  

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski; grafika: RCK Fabryka Emocji

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki