JEREMIE 2 - czyli pożyczki dla przedsiębiorców

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczyna sprzedaż pożyczek w ramach inicjatywy JEREMIE 2.  Spotkam ie informacyjne odbyło sie w Inwest-Parku. 

 

REKLAMA

 - Dzięki środkom z inicjatywy JEREMIE 2 marzenia o założeniu działalności mogą zacząć się materializować i tego życzę wszystkim państwu. Wspólnie z WARPem zachęcamy do zapoznania się z tą ofertą – powiedziała podczas spotkania z osobami zainteresowanymi tym narzędziem zastępca prezydenta Piły Beata Dudzińska. 

 
O pożyczkę w ramach JEREMIE 2 może ubiegać się każda osoba zainteresowana prowadzeniem działalności lub już prowadząca działalność. Szczegółowe informacje na temat tego narzędzia dostępne są w pilskim oddziale WARPu, który mieści się przy ul. Grunwaldzkiej 2 oraz na stronie http://pozyczkadlatwojejfirmy.pl
 
Jarosław Nowak – wiceprezes zarządu WARP poinformował, że dotychczas z oferty pożyczkowej WARP-u skorzystało prawie 600 przedsiębiorców, a łączna kwota udzielonych pożyczek wynosi 70 mln zł.
 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Bartosz Mirowski, Piotr Gadzinowski; zdjęcia:

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki