Jest już płyta Jowity Sip

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

"Znasz-li tę pięśń", płyta z polskimi pieśniami narodowymi w wykonaniu  pochodzącej z Piły śpiewaczki operowej Jowity Sip,  jest już gotowa. Nagrania powstawały między innymi w Sali Miejskiej Inwest-Parku, podczas wizyty artystki w domu rodzinnym. Projekt okładki płyty powstał w pilskiej firmie Tongraf

REKLAMA

Jowita Sip mieszka na stałe w Wiedniu. W wieku 5 lat rozpoczęła naukę baletu i fortepianu w Teatrze Wielkim w Moskwie. Uczyła się w Pile w Państwowej Szkole Muzycznej, studiowała w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na Wydziale Wokalno – Aktorskim oraz na renomowanej uczelni wiedeńskiej Universität für Musik und Darstellende Kunst in Wien, w klasie śpiewu solowego u prof. Gerharda Kahrego i w klasie pieśni i oratorium u prof. Charlesa Spencera, uzyskując dyplom Magister Art.
 
Koncertowała m.in. w Japonii, Hiszpanii, Słowacjii, Austrii, Chorwacji, Niemczech, Polsce, we Włoszech,  w Rumunii i na Mauritiusie.  Krytycy zwracają szczególną uwagę na czystość głosu, pewność intonacji i wyraz aktorski Jowity Sip.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcie: Jowita Sip /facebook/

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki