Jest projekt nowej komendy policji

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

Wizualizację budynku nowej Komendy Powiatowej Policji, można oglądać na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Pile. Inwestycja kosztować ma około 50 000 000 złotych i została zaprojektowana z wykorzystaniem nowych, energooszczędnych technologii. Inwestycja ma się rozpocząć w drugiej połowie bieżącego roku.

REKLAMA

Projekt nowej siedziby pilskich policjantów zakłada powstanie: budynku głównego (ponad 6100 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej) oraz budynków pomocniczych o powierzchni użytkowej  blisko 1000 metrów kwadratowych.

W budynku głównym znajdą się między innymi: biura policjantów, kancelaria tajna, magazyny broni i depozytów, składnica akt oraz pomieszczenia aresztowe dla zatrzymanych. W budynkach pomocniczych zlokalizowane zostaną m.in.: siłownia, sala ćwiczeń, magazyn dowodów rzeczowych, garaże samochodów służbowych, pomieszczenia przewodników psów służbowych, kojce dla tych zwierząt oraz wybieg dla psów służbowych przystosowany do ich szkolenia.

Nowa siedziba KPP w Pile powstanie na tej samej działce, na której znajduje się dotychczasowy obiekt, którego przyszłość jest na razie wielką niewiadomą, bowiem w dokumentacji projektowej możemy jedynie przeczytać: „Budynek obecnie zajmowany przez KPP w Pile wraz z częścią gruntu zostanie wydzielony celem przekazania”. 


To może Cię także zainteresować:

Źródło: PP24.info.pl, KPP w Pile; zdjęcia: KPP w Pile

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki