Jest zwycięstwo Enei PTPS Piła

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

3 do 1 wygrała Enea PTPS Piła z Treflem Proximą Kraków, w  meczu 6. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet.

REKLAMA

W pierwszym secie pilanki za sprawą dobrze grającej w ataku Dajany Bosković wypracowały sobie kilka punktów przewagi.  Trener krakowianek starał się czasem ratować sytuację, jednak siatkarki PTPS-u utrzymały przewagę do końca i przekonująco wygrały pierwszą partię.
 
Przebieg drugiego seta był podobny i pilanki prowadziły nawet 19 do 11, jednak straciły w tym momencie koncentrację i przegrały tę odsłonę do 22.
 
W trzecim secie to pilanki goniły zespól przyjezdnych. Wydawało się nawet, że krakowianki wyjdą na prowadzenie w tym meczu, jednak pilanki poprawiły szwankujący odbiór, odrobiły strat, aby następnie wygrać seta.

Przegrany set podciął siatkarkom Trefla skrzydła co skrzętnie wykorzystały pilanki. W tym secie szczególnie dobrze zagrały  Dajana Boskowić i Agata Babicz i to one głównie przyczyniły się do zwycięstwa Enea PTPS w trzecim secie i w całym meczu 3 do 1. Dzięki wygranej i trzem zdobytym punktom pilanki zajmują 8 pozycję w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet. Gratulujemy!

Zawodniczki Enea PTPS Piła podczas rozgrzewki i przedmeczowej prezentacji wstąpiły w okolicznościowych koszulkach z okazji obchodów Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka.

MVP: Agata Babicz
Enea PTPS Piła – Trefl Proxima Kraków
(25:21; 22:25; 25:22; 25:20)

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcia: Enea PTPS Piła

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki