Jutro Europejski Dzień bez Samochodu (KOMUNIKAT)

REKLAMA

Zamieniając samochód na autobus, każdy podróżny przyczyni się do 14-krotnie mniejszej emisji CO2. Spowoduje to 13-krotnie mniejsze zużycie paliwa, co sprawi, że mieszkańcy będą oddychać czystszym powietrzem oraz zaoszczędzą pieniądze. Im więcej osób zdecyduje się na takie działania, tym większy zysk dla wszystkich mieszkańców miasta.

22 września br. w Europejskim Dniu bez Samochodu łączymy podróż i literaturę. Autobus linii specjalnej rozpocznie literacką podróż sprzed Regionalnego Centrum Kultury w Pile o godz. 17.00.

Każdy pasażer może zabrać ze sobą ulubioną książkę. Spełniamy marzenie, by nie zamykać książki w pośpiechu, bo właśnie autobus dojechał na końcowy przystanek. Autobus w godzinach 17.00 - 18.30 będzie jeździł ulicami Piły, a aktorzy teatru Wirtualnego i pasażerowie będą czytać swoje ulubione książki.

Miejski Zakład Komunikacji w Pile zaprasza też do świętowania "roczku" Biura Obsługi Klienta przy al. Piastów. - Na wszystkich pasażerów, którzy w piątek, 22 września w godzinach od 14.00 do 17.00 będą kupowali bilety będzie czekał tort urodzinowy. Dodatkowo - dla tych, którzy tego dnia zdecydują się wykupić bilet sieciowy 90-dniowy - album, wydany z okazji Jubileuszu 60-lecia Komunikacji Miejskiej w Pile - gratis.


WGKiM/MZK

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: WGKiM/MZK; zdjęcie: WGKiM/MZK

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki