Kadra Enea PTPS Piła na PreZero Grand Prix

„Po trzech tygodniach od rozpoczęcia przygotowań trener Mirosław Zawieracz, wybrał osiem zawodniczek, które reprezentować będą pilski klub podczas towarzyskiego plażowego turnieju „PreZero Grand Prix"" - informuje biuro prasowe pilskiego klubu.

REKLAMA

Turniej rozegrany zostanie 31 lipca w Warszawie. Enea PTPS Piła rozpocznie rozgrywki meczem z DPD Legionovią Legionowo (9:30), następnie rozegra mecz z KS Pałac Bydgoszcz (12:30), a na koniec zmierzy się z klubem E.LECLERC MOYA Radomka Radom (15:30). W przypadku zajęcia pierwszego lub drugiego miejsca pilanki uzyskają awans do turnieju finałowego, który odbędzie się 7 sierpnia w Gdańsku.

 W skład pilskiej drużyna na turniej PreZero Grand Prix wejdą rozgrywające: Sylwia Kucharska i Maja Pelczarska; atakujące: Koleta Łyszkiewicz i Alina Bartkowska oraz przyjmujące: Patrycja Gądek, Natalia Skrzypkowska, Angelika Wystel i kapitan pilskiego zespołu Marta Wellna.  

"PreZero Grand Prix" Grupa B, 31 lipca,  Monta Beach Volley Club, Warszawa ul. Gen. M. Zaruskiego 12:

9:30 – DPD Legionovia Legionowo - Enea PTPS Piła

12:30 – Enea PTPS Piła – KS Pałac Bydgoszcz

15:30 – E.LECLERC MOYA Radomka Radom - Enea PTPS Piła

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Enea PTPS Piła; zdjęcie: Enea PTPS Piła

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki