Kino samochodowe. Oscarowy hit na początek

Na pilskim lotnisku Regionalne Centrum Kultury i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji kończą ostatnie przygotowania do uruchomienia kina samochodowego. 5 czerwca odbędzie się w Pile pierwszy seans i wiadomo już jakie filmy będzie można zobaczyć jako pierwsze i ile kosztować będzie bilet za wjazd jednego samochodu .  


REKLAMA

- Podczas jednej z naszych videokonferencji pan Mirosław Nalepa (zastępca dyrektora RCK – przyp. red.), powiedział, że musimy zacząć coś robić. Jako, że nie wiemy kiedy będziemy mogli spotkać się na sali kinowej czy teatralnej, wracamy do sprawdzonego modelu, czyli kina samochodowego. Ta formuła daje możliwość bezpiecznego, wspólnego oglądania osobom, które na co dzień się nie znają. Samochód będzie dla nich dobrym izolatorem – o genezie projektu mówił pod koniec kwietnia prezydent Piły Piotr Głowski.  

I na pilskim lotnisku trwają ostanie przygotowania. W pobliżu domku pilota wymalowane zostały  miejsca postojowe dla aut, którymi przyjadą widzowie. Na ustawienie czeka telebim  LED o powierzchni 50 metrów kwadratowych, na którym wyświetlane będą filmy oraz głośniki przy pomocy których emitowana będzie ścieżka filmowa prezentowanych filmów.

Pierwszy seans kina samochodowego zaplanowano na 5 czerwca (piątek) o godzinie 20.00. Będzie to oscarowy film pod tytułem "Parasite".
Dzień później o tej samej godzinie będzie można zobaczyć obraz "Poznajmy się jeszcze raz".


Tydzień później w tych samych godzinach również odbędą się dwa seanse. W piątek 12 czerwca będzie to film "I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże".


W sobotę 13 czerwca "Dzikie historie".   


Cenę biletu do kina samochodowego skalkulowano na 35 złotych od samochodu, w którym podczas seansu będą mogły przebywać maksymalnie 2 osoby. Na seans wpuszczonych zostanie 90 pojazdów. Sprzedaż biletów prowadzona będzie online i zostanie uruchomiona przez Regionalne Centrum Kultury w ciągu kilku najbliższych dni.   


To może Cię także zainteresować:

Źródło: RCk w Pile, MOSiR w Pile; zdjęcie: domena publiczna, video: you tube

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki