Klub Seniora zmieni wygląd

420 000 złotych kosztować będzie remont  pilskiego Klubu Seniora. Inwestycja ma sprawić, że budynek będzie tańszy w utrzymaniu i poprawi swój zewnętrzny wizerunek.

 

REKLAMA

 Inwestycja obejmie: termomodernizację i naprawę elewacji budynku, wymianę stolarki okiennej oraz utwardzenie polbrukiem terenu za obiektem. Prace remontowe muszą zakończyć się jeszcze w tym roku.

 
"Z oferty Klubu korzysta 400 seniorów. Placówka działa w ramach  Regionalnego Centrum Kultury "Fabryka Emocji" w Pile, a jej   najważniejszym celem jest aktywizacja: społeczna, kulturalna i psychofizyczna wszystkich jego członków. W klubie prężnie działa kilkanaście sekcji zainteresowań między innymi sekcja plastyczna, tkactwa artystycznego, rękodzieła, literacka, brydża, komputerowa, bilardowa, kulinarna, ceramiczna" informuje Jagoda Oburota z Biura Prezydenta Piły.
 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski, UM Piły, zdjęcie: UM Piły

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki