Kochasz swoje zwierzę? Zabezpiecz je za darmo!

Bezpłatne czipowanie psów i kotów proponuje pilanom pilski oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Akcja odbędzie się w sobotę 10 października między 13.30 a 17.30 przy siedzibie TOZ przy ulicy Kwiatowej 2 w Pile. Polecamy!


REKLAMA

Żeby zabezpieczyć swojego pupila przed stresem i strachem związanym z ewentualnym zaginięciem, ucieczką i w konsekwencji pobytem w schronisku – wystarczy wysłać zgłoszenie na adres e-mail: toz.pila@vp.pl  

W odpowiedzi właściciel zwierzęcia, otrzyma informacje informacje na temat akcji.  Zaczipowane psy i koty, zostaną wpisane do międzynarodowej bazy SAFE-ANIMAL.

- To najbardziej popularna baza tego typu, w której właściciele w pierwszej kolejności poszukują swoich zwierząt – mówi  Bogna Oleszak, prezes TOZ w Pile.  

Ostatnim warunkiem bezpłatnego zabezpieczenia swojego pupila, jest udział w akcji, na którą trzeba zabrać swój dowód osobisty i książeczkę zdrowia zwierzęcia. Czipowanie jest bezbolesne, bezpłatne i odbędzie się w sobotę 10 października między 13.30 a 17.30 przy ulicy Kwiatowej 2 w Pile (siedziba TOZ).

Od redakcji: Warto skorzystać. Tym bardziej, że Sylwester już niedługo. 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: TOZ w Pile, Piotr Gadzinowski; zdjęcie: Schronisko Miluszków

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki