Kolejna działka przy ul. Wawelskiej sprzedana

7 sierpnia w Urzędzie Miasta Piły przedstawiciele firmy 4.IP Sp. z o.o. podpisali akt notarialny nabycia działki w Pilskiej Podstrefie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zlokalizowanej przy ul. Wawelskiej. Jak zapowiedzieli nabywcy – Maciej Wojciechowski i Przemysław Wojcieszak, na terenie działki powstanie hala połączona z biurem o powierzchni 1000 mkw., w której firma 4.IP Sp. z o.o. projektować i konstruować będzie maszyny. Poczyniona inwestycja jest dobrą wiadomością dla pilan, gdyż spodziewać się mogą nowych miejsc pracy. Obecna przy podpisaniu aktu notarialnego wiceprezydent Piły Beata Dudzińska zaznaczyła, że w pilskiej strefie ekonomicznej zostały już tylko dwie wolne działki.

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Marika Naskręt

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki