Kolejna siatkarka podpisała kontrakt z PTPS

- Koleta Łyszkiewicz dołączy do zespołu Enei PTPS-u Piła – informuje biuro prasowe pilskiego klubu.

REKLAMA

„27-letnia Koleta Łyszkiewicz to doświadczona zawodniczka grająca zarówno na pozycji atakującej jak i przyjmującej. Pochodzi z Kwidzynia i to tam stawiała swoje pierwsze siatkarskie kroki. Następnie przeniosła się do Gedanii Gdańsk, by krótko potem trafić do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu. Po jej ukończeniu trafiła do BKS-u Bielsko Biała, w którego barwach zadebiutowała na ekstraklasowych boiskach. Następne kluby to Muszynianka, Ostrowiec Świętokrzyski i ekipa Budowlanych Łódź, z którą zdobyła Superpuchar Polski (2018). Po odejściu z Łodzi ponownie grała w Ostrowcu Świętokrzyskim. W minionym sezonie K. Łyszkiewicz reprezentowała barwy pierwszoligowego zespołu MKS SAN-Pajda Jarosław.” - czytamy w komunikacie Enei PTPS Piła.

- Przede wszystkim cieszę się, że będę mogła znów grać na parkietach LSK. Poza tym z poprzednich zespołów znam kilka dziewczyn z którymi będę grać teraz w Pile. Również z trenerem Zawieraczem miałam przyjemność współpracy w Bielsku. W ubiegłym sezonie mówiło się o Pile jako o walecznym zespole wiec wierzę, że tym razem będzie tak samo. Cieszy mnie też fakt, że Piła leży dość blisko mojego domu rodzinnego – mówi Koleta Łyszkiewicz.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Enea PTPS Piła; zdjęcie: Koleta Łyszkiewicz /Facebook/

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki