Konkurs dla mikro, małych i średnich firm

Pula nagród 120 000 złotych i pakiety promocyjne łącznej wartości 90 000 złotych, to trofea w Konkursie  o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski”. W konkursie mogą uczestniczyć. mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z terenu Województwa Wielkopolskiego.
 

REKLAMA

W konkursie nagradzane będą przedsiębiorstwa za wdrożone do oferty firmy innowacyjne rozwiązania: produkty lub usługi w sześciu kategoriach, zgodnie z funkcjonującymi sześcioma inteligentnymi specjalizacjami dla Wielkopolski:

-  „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów”,

- „Wnętrza przyszłości”,

- „Przemysł jutra”,

- „Wyspecjalizowane procesy logistyczne”,

- „Rozwój oparty na ICT”,

- „Nowoczesne technologie medyczne”.

Organizatorem konkursu jest Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej pod adresem: www.iw.org.pl. Informacji udziela Departament Gospodarki, tel. 61 626 62 40, e-mail: drg.sekretariat@umww.pl.

Nabór wniosków prowadzony jest do 11 września 2017 r. do godziny 15:30. Zwycięzcy Konkursu otrzymają nagrody finansowe o łącznej wartości 120 000 złotych oraz pakiety promocyjne o łącznej wartości 90 000  złotych.


 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski, UM Piły, zdjęcie: UM Piły

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki