Konkurs. Najlepsza książka o Wielkopolsce 2019

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

Informujemy o ogłoszeniu konkursu o nagrodę Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk za najlepszą publikację o Wielkopolsce w roku 2019. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: literatura naukowa oraz literatura popularnonaukowa i beletrystyka.  Do konkursu – którego celem jest wyróżnienie i promocja najważniejszych wydawnictw oraz propagowanie czytelnictwa i popularyzacja wiedzy o regionie - mogą zostać zgłoszone prace wydane między 1 stycznia a 31 grudnia 2019 roku. Więcej szczegółów na stronie pila.pl


REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk, UM Piły; zdjęcie: Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki