Konkurs: Nasza misja - zerowa emisja /ZAPROSZENIE/

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

Do udziału w konkursie plastycznym Nasza misja - zerowa emisja", organizowanym w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, zaprasza Urząd Miasta Piły.  Celem konkursu jest opracowanie projektu plakatu, promującego zrównoważony transport publiczny i inne ekologiczne formy podróżowania.

REKLAMA

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie, którzy w trwającym roku szkolnym, uczęszczają do klas V-VIII szkół podstawowych, znajdujących się na terenie miasta Piły. Każdy uczestnik może złożyć na konkurs jedną pracę plastyczną wykonaną dowolną techniką w formacie nie mniejszym niż A3.

Miejsce i termin składania prac konkursowych:

Prace należy składać od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30 lub podczas wydarzeń miejskich przy stoisku promocyjnym projektu, w Kancelarii Głównej  Urzędu Miasta Piły, pl. Staszica 10.

Termin składania prac upływa 11 września 2020 r . o godz. 15:30. Wraz z pracą konkursową należy dostarczyć wypełniony i podpisany w każdym punkcie formularz zgłoszeniowy do konkursu. Formularz konkursowy, regulamin konkursu do pobrania na stronie internetowej pila.pl

To może Cię także zainteresować:

Źródło: UM Piły; zdjęcie: UM Piły

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki