Konkurs: Nasza misja - zerowa emisja /ZAPROSZENIE/

Do udziału w konkursie plastycznym Nasza misja - zerowa emisja", organizowanym w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, zaprasza Urząd Miasta Piły.  Celem konkursu jest opracowanie projektu plakatu, promującego zrównoważony transport publiczny i inne ekologiczne formy podróżowania.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie, którzy w trwającym roku szkolnym, uczęszczają do klas V-VIII szkół podstawowych, znajdujących się na terenie miasta Piły. Każdy uczestnik może złożyć na konkurs jedną pracę plastyczną wykonaną dowolną techniką w formacie nie mniejszym niż A3.

Miejsce i termin składania prac konkursowych:

Prace należy składać od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30 lub podczas wydarzeń miejskich przy stoisku promocyjnym projektu, w Kancelarii Głównej  Urzędu Miasta Piły, pl. Staszica 10.

Termin składania prac upływa 11 września 2020 r . o godz. 15:30. Wraz z pracą konkursową należy dostarczyć wypełniony i podpisany w każdym punkcie formularz zgłoszeniowy do konkursu. Formularz konkursowy, regulamin konkursu do pobrania na stronie internetowej pila.pl

Źródło: UM Piły; zdjęcie: UM Piły