Konkurs PARP dla przedsiębiorców

W ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój - poddziałania 3.2.1 „Badania na rynek”, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oferuje do 20 mln zł dofinansowania na realizację projektu, którego efektem będzie wprowadzenie na rynek nowych bądź znacząco ulepszonych produktów czy usług. Dofinansowanie można uzyskać również na eksperymentalne prace rozwojowe oraz doradztwo. Wspierane są projekty o wartości już od 5 mln złotych. Program skierowany do firm działających w średnich miastach. Wszystkie informacje na temat działania można znaleźć na stronie internetowej: http://poir.parp.gov.pl/badania-na-rynek/poddzialanie-3-2-1-badania-na-rynek Odpowiedzi na pytania dotyczące możliwości skorzystania z działania udziela Informatorium PARP: info@parp.gov.pl oraz tel.: 801 33 22 02; 22 432 89 91-3.

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: PARP w Pile; zdjęcie: PARP w Pile

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki