Koparka uszkodziła gazowy rurociąg

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

Wczoraj tuż przed godziną 10 Państwową Straż Pożarną powiadomiono o uszkodzeniu rurociągu gazowego przy ulicy Wawelskiej w Pile. Przed przybyciem straży pożarnej policja całkowicie zamknęła ruch na zagrożonym odcinku ulicy.

REKLAMA

- Po przybyciu na miejsce strażacy stwierdzili, że podczas prac ziemnych na poboczu drogi, kaparka uszkodziła rurociąg gazowy średniego ciśnienia. Miejsce wypływu gazu zabezpieczone zostało przez strażaków dwiema kurtynami wodnymi oraz wyznaczona została strefa bezpieczna, z której usunięto osoby postronne. Równolegle z działaniami straży pożarnej, prace w celu likwidacji zagrożenia rozpoczęli pracownicy pogotowia gazowego. Po kilkunastu minutach wypływ gazu został całkowicie uszczelniony – informuje mł. bryg. Zbigniew Szukajło z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile.

W działaniach ratowniczych udział brały  4 zastępy straży pożarnej,  pogotowie gazowe, pogotowie energetyczne oraz policja. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia Komenda Powiatowa Policji w Pile.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcia: KP PSP w Pile

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki