Koronawirus. Harmonogram zbiórki odpadów bez zmian

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

„Informujemy, że zbiórka odpadów komunalnych w Pile i okolicznych gminach odbywa się zgodnie z obowiązującymi harmonogramami. Jednocześnie monitorujemy sytuację i jesteśmy w stałym kontakcie zarówno z zarządem ZM PRGOK oraz pozostałymi, obsługiwanymi przez nas samorządami” - czytamy w oświadczeniu zarządu spółki Altvater Piła. Treść oświadczenia poniżej. W galerii zdjęć grafika z zasadami postępowania,   których powinniśmy przestrzegać w czasie epidemii. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.


REKLAMA

Altvater Piła zatrudnia ponad 200 pracowników. W trosce o ich bezpieczeństwo, a także naszych klientów, wprowadziliśmy środki ostrożności. Od poniedziałku 16 marca 2020 r. Biuro Obsługi Klienta przy ul. Łącznej 4a udziela informacji tylko telefonicznie i przez formularz internetowy.

Ponadto, jeszcze przed ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego, pracownicy spółki otrzymali wytyczne o zasadach zachowania higieny, zakupiliśmy także większą liczbę rękawiczek, maseczek ochronnych i płynów dezynfekujących. Zabezpieczamy się w każdy możliwy sposób i przygotowujemy na ewentualne utrudnienia, ale w tym momencie sytuacja jest stabilna i nie ma potrzeby wprowadzania zmian w odbiorze odpadów komunalnych. Jeśli pojawią się chwilowe opóźnienia, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, zapraszamy do kontaktu:
    • numery telefonu: +48 67 211 58 17, +48 67 211 58 19, 602 421 509 (od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00 do 16:00)
    • adres e-mail: bokaltvaterpila@eneris.pl
    • formularz kontaktowy na stronie: https://eneris.pl/o-nas/spolki/altvater-pila/kontakt/


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Altvater Piła Sp. z o.o; zdjęcia: Altvater Piła Sp. z o.o; ZM PRGOK

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki