Krótko cieszyła się z łupu

08.01.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#piła   #przestępstwo   #krodzież   #kieszonkowiec   #policja   #kpp w pile   

Pięć lat więzienia grozi 52-letniej pilance, która podczas zakupów ukradła portfel innej mieszkance naszego miasta.

W grudniu do Komendy Powiatowej Policji w Pile zgłosiła się kobieta i poinformowała, że skradziono jej z torebki portfel. Do kradzieży miało dojść w jednym ze sklepów znajdujących się przy ulicy Wawelskiej w Pile. Pokrzywdzona spostrzegła stratę, gdy chciała zapłacić za wybrany towar.
 
- Sprawą kradzieży zajęli się dzielnicowi z pilskiej komendy. Funkcjonariusze zbierali na bieżąco wszystkie informacje w sprawie i dokładnie je analizowali. Dodatkowo dobre rozpoznanie w swoich rejonach służbowych spowodowało, że policjanci wpadli na ślad złodziejki. 4 stycznia funkcjonariusze zatrzymali amatorkę cudzego mienia (odzyskując  je w całości) i przewieźli do pilskiej komendy.  Dzielnicowi w całości odzyskali skradzione mienie.  – relacjonuje podkom. Żaneta Kowalska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Jak informuje również Ż Kowalska, 52-letnia mieszkanka Piły przyznała się do kradzieży portfela. Jak zeznała, podczas zakupów wykorzystała moment nieuwagi innej klientki i zabrała z torebki portfel, w którym znajdowały się dokumenty oraz pieniądze. Za popełnione przestępstwo zatrzymanej kobiecie grozi do 5 lat więzienia.

 

To może Cię także zainteresować:
Pieniądze na bezpłatne porady prawne
13,6 litrów krwi od Tarpilu
Enea z PTPS-em na kolejny rok

red. | źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcie: KPP w Pile