Krótko cieszyła się z łupu

Pięć lat więzienia grozi 52-letniej pilance, która podczas zakupów ukradła portfel innej mieszkance naszego miasta.

REKLAMA

W grudniu do Komendy Powiatowej Policji w Pile zgłosiła się kobieta i poinformowała, że skradziono jej z torebki portfel. Do kradzieży miało dojść w jednym ze sklepów znajdujących się przy ulicy Wawelskiej w Pile. Pokrzywdzona spostrzegła stratę, gdy chciała zapłacić za wybrany towar.
 
- Sprawą kradzieży zajęli się dzielnicowi z pilskiej komendy. Funkcjonariusze zbierali na bieżąco wszystkie informacje w sprawie i dokładnie je analizowali. Dodatkowo dobre rozpoznanie w swoich rejonach służbowych spowodowało, że policjanci wpadli na ślad złodziejki. 4 stycznia funkcjonariusze zatrzymali amatorkę cudzego mienia (odzyskując  je w całości) i przewieźli do pilskiej komendy.  Dzielnicowi w całości odzyskali skradzione mienie.  – relacjonuje podkom. Żaneta Kowalska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Jak informuje również Ż Kowalska, 52-letnia mieszkanka Piły przyznała się do kradzieży portfela. Jak zeznała, podczas zakupów wykorzystała moment nieuwagi innej klientki i zabrała z torebki portfel, w którym znajdowały się dokumenty oraz pieniądze. Za popełnione przestępstwo zatrzymanej kobiecie grozi do 5 lat więzienia.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcie: KPP w Pile

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki