Kusząca propozycja dla przedsiębiorców

W piątek 10 listopada o godzinie 9:00 w Restauracji Stajnia odbędzie się kolejne śniadanie biznesowe Polonia Biznes Klub.  Jak informują organizatorzy dla przedsiębiorców będzie to okazja nie tylko do wsparcia klubu, ale również zaprezentowania własnej działalności, poszukania partnera biznesowego oraz reklama i promocja firmy. Wyjątkową atrakcję dla członków PBK, są potkania ze sławami świata sportu. Niedawno klubowicze rozmawiali z Marcinem Gortatem, a już niebawem czeka ich wyjazd na mecz drużyny SSC Napoli i  spotkanie z reprezentantem Polski Piotrem Zielińskim.

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski; KŻ Polonia Piła

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki