Laureaci miejskiego konkursu matematycznego

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 15)

 

Zakończył się miejski konkurs matematyczny Mistrz Tabliczki Mnożenia 2017. W Szkole Podstawowej nr 6 odbył się finał, w którym wzięli udział uczniowie wyłonieni podczas szkolnych eliminacji. W matematycznych zmaganiach brało udział 42 uczniów pilskich szkół podstawowych. Tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia wywalczył Remigiusz Pawlak z SP 1, drugie miejsce zdobył Szymon Brzezowski z SP 6, a trzecie Tomasz Kociński z SP 7. Laureaci otrzymali nagrody, opiekunowie podziękowania, a wszyscy uczniowie słodycze i dyplomy uczestnictwa.

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: PP24.info.pl; zdjęcia: UM Piły /facebook/

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki