Legendy punk rocka zagrają w Pile

21 października 2017 r. o godz. 19.00 w klubie muzycznym Barka przy ul. Wodnej odbędzie się koncert legendarnego zespołu Dezerter. Przed nim wystąpi Qulturka od ponad dwudziestu lat związana z pilską sceną muzyczną. Bilety w cenie 35 zł w przedsprzedaży dostępne są w klubie Barka, w sklepie Reszka przy ul. Rogozińskiej 33 lub online: https://goo.gl/88EP2q. W dniu koncertu wejściówka kosztować będzie 45 zł.

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Marika Naskręt, Barka Piła

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki