Made in Piła, na Pilskiej Półce

 Od wczoraj w Kawiarni Dworcowej i w hotelu Gwda funkcjonuje "Pilska Półka", z której mieszkańcy i turyści mogą kupić wysokiej jakości produkty i pamiątki oznakowane godłem Piła 500. 

REKLAMA

- Zaprosiliśmy do wspólpracy firmy, których wysoką jakość produktów sprawdziliśmy i wszyscy ją znamy. Wiemy że możemy im powierzyć logo miasta - powiedziała zastępca prezydenta Piły Beata Dudzińska, pomysłodawczyni i inicjatorka marki "Pilska Półka".
 
W tej chwili na "Pilskiej Półce" swoje produkty - w tym pamiątki i prezenty z logo Piły oraz produkty regionalne - prezentują firmy: Oleoteka, Studio K2, Zakład Aktywności Zawodowej oraz Creownia. 
Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Są tu drobiazgi i pamiątki: magnesy, kubki, naklejki ścienne, widokówki;  przedmioty użytkowe: torby ekologiczne, torebki, czapki, szale i kominy oraz zdrowe i ekologiczne produkty regionalne, czyli trzy  gatunki olejów tłoczonych na zimno.
 
Jak zapowiadają organizatorzy, "Pilska Półka" będzie zmieniać i rozszerzać swoją ofertę. 
 
- Na razie są to produkty czterech firm, ale chcemy ofertę rozszerzyć i wkrótce powinni dołączyć do nas koleni pilscy producenci ze swoimi produktami - zadeklarowała B. Dudzińska.
 
Pilską Półkę zainaugurowali:
 
Beata Dudzińska - zastępca Prezydenta Miasta Piły
Edyta Musiał – prezes Inwest Park sp. z o.o.
Bogusław Tomczyk – prezes Spółdzielni Nowe Horyzonty
 
Producenci
 
Robert Cylwa – Oleoteka
Katarzyna Stańczak-Szperkowska – Poligrafia Promocja Reklama Studio K2
Ewelina Urbanowicz – Zakład Aktywności Zawodowej

Aleksandra Szeremet-Wilczyńska – Creownia 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski, zdjęcie: P. Gadzinowski

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki