Maja Pelczarska w Enea PTPS Piła


Maja Pelczarska, 25-letnia rozgrywająca podpisała umowę z Enea PTPS Piła.

REKLAMA

Maja Pelczarska pochodzi z Rzeszowa i to tam stawiała swoje pierwsze siatkarskie kroki. Następnie grała w takich klubach jak: Sparta Warszawa, Silesia Volley Mysłowice, UKS Jedynka Tarnów oraz E.Leclerc Radomka Radom. To właśnie z radomskim klubem zadebiutowała na ekstraklasowych boiskach, jednak jej grę w beniaminku przerwała kontuzja stopy. W ubiegłym sezonie reprezentowała barwy pierwszoligowego klubu Karpaty AZS PWSZ MOSiR Krosno Glass. W nadchodzącym sezonie powróci do ekstraklasy w barwach Enei PTPS-u Piła.” - informuje biuro prasowe pilskiego klubu.

 - Gdy pojawiła się możliwość gry w PTPS-ie długo się nie zastanawiałam. Drużyna bardzo fajnie zaprezentowała się w zeszłym sezonie, a ja chcę ponownie spróbować swoich sił w ekstraklasie. Dodatkowo będzie tam kilka koleżanek, z którymi miałam już przyjemność grać. Do zespołu dołączam więc z pozytywną energią i nastawieniem. Mam nadzieję, że uda mi się pomóc drużynie i wykorzystać wszystko to czego nauczyłam się do tej pory – mówi M. Pelczarska.

Maja Pelczarska o miejsce w wyjściowym składzie rywalizować będzie z Sylwią Kucharską, która dołączyła do Enei PTPS-u w ubiegłym sezonie.To może Cię także zainteresować:

Źródło: Enea PTPS Piła; zdjęcie: Maj Pelczarska /Facebook/

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki