Mikołajkowa oferta dla aktywnych

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

 "Pilski rajd Mikołajkowy" to okazja do spotkania dla biegaczy, rowerzystówi, miłośników  nordic walking i wszystkich lubiących ruch na świeżym powietrzu. Impreza to wspólna inicjatywa: Pilskiego Klubu Turystyki Rowerowej PTTK "Jednoślad, 4Run Team Piła, Jeziorki Aktywna Wieś oraz Klubu Turystyki Motocyklowej "Husaria" Piła. Początek rajdu 9 grudnia o godzinie 11.30 na ścieżce rowerowej przy ulicy Mickiewicza (naprzeciwko sklepu 4Run), a meta na placu Staszica, gdzie już od poniedziałku trwać będzie Pilski Jarmark Bożonarodzeniowy. Więcej szczegółów na plakacie w galerii poniżej. Polecamy!

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: PP24.info.pl; zdjęcia: MOSiR w Pile

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki