Mikołajkowe strzelanie rodzinne

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 27)

 

W Centrum Strzelectwa Sportowego Tarcza odbyły się Mikołajkowe Zawody Strzeleckie w strzelaniach pistoletowych i karabinowych. Uczestnicy podzieleni na różne kategorie wiekowe rywalizowali w konkurencjach: karabinek pneumatyczny, karabinek sportowy – kaliber 5,6 mm oraz pistolet centralnego zapłonu kal. 9 mm. 

REKLAMA

 W turnieju wzięło udział ponad 50 zawodników. Jako, że to było Mikołajkowe strzelanie, nikt ze strzelnicy nie wyszedł z pustymi rękami. Zwycięzców nagrodzono pucharami i nagrodami, a osoby, którym tego dnia strzelało się gorzej, otrzymały pamiątki  i słodycze. 

 
Mikołajkowy turniej strzelecki wsparły firmy: GRUNT Nieruchomości A.M. Hildebrand, VIVO Piła, ŠKODA Polska, Leroy Merlin Piła, Meat & Fit - Slow Food oraz Hotel Gromada w Pile.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: PP24.info.pl; zdjęcia: UM Piły /facebook/

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki