Można kupić wejściówki na mecze Polonii Piła

Od dzisiaj fani żużla mogą kupować bilety i karnety na mecze ligowe Polonii Piła w sezonie 2018. Jeszcze do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, wejściówki można nabyć w promocyjnych cenach. Szczegóły poniżej.

- Jak co roku tuż przed Świętami Bożego Narodzenia rusza ze sprzedaż karnetów na nadchodzący żużlowy sezon. Wejściówki będzie można nabyć od najbliższego poniedziałku - 18 grudnia wyłącznie w siedzibie klubu. Do świąt karnety sprzedawane będą w promocyjnych cenach. Zarząd tym samym ustalił również ceny biletów na sezon 2018 – informują władze Polonii Piła.

W sezonie 2018 bilet normalny kosztował będzie 30zł, a ulgowy 20zł. Tak jak w ubiegłym roku na bilet ulgowy wejść będą mogły kobiety, uczniowie gimnazjów, szkół średnich, studenci do 26 roku życia i emeryci powyżej 65 roku życia.

- Szczególnie warto zainteresować się jednak karnetami. Cena normalnego to koszt 200zł, a ulgowego 130zł. Karnety obowiązują na wszystkie mecze ligowe sezonu zasadniczego i trzy dowolne imprezy PZM. Dodatkowo do 22 grudnia będzie je można nabyć w cenach promocyjnych. Normalny kosztował będzie 180zł, a ulgowy 110zł – zachęca klub.

Polonia przygotowała również ofertę karnetów VIP i VIP Gold. Te kosztowały będą odpowiednio 550zł i 900zł. Karnety VIP umożliwiają wjazd na stadion samochodem i zajęcie miejsca w loży VIP. Dodatkowo karnet Gold obowiązuje na wszystkie imprezy w sezonie i daje możliwość skorzystania z cateringu.

Sprzedaż wejściówek na mecze Polonii rozpocznie się w poniedziałek. Karnety dostępne będą wyłącznie w siedzibie klubu, która mieści się na stadionie żużlowym, w budynku za parkiem maszyn.

Szczegółowe godziny sprzedaży karnetów w tygodniu od 18 do 22 grudnia.

Poniedziałek 10:00- 16:00

Wtorek 10:00- 18:00

Środa 10:00- 16:00

Czwartek 10:00- 18:00

Piątek 10:00- 16:00

Ceny karnetów na sezon 2018

VIP GOLD 900zł netto upoważnia do wjazdu na stadion samochodem, zajęcia miejsca w loży pod wieżyczką sędziowską z dostępem do cateringu oraz jest biletem wstępu na wszystkie imprezy sezonu 2018.

VIP 550zł netto upoważnia do wjazdu na stadion samochodem, zajęcia miejsca w loży pod wieżyczką sędziowską oraz jest biletem wstępu na wszystkie imprezy sezonu 2018 poza imprezami międzynarodowymi.

Normalny 200zł obowiązuje na mecze rundy zasadniczej PLŻ1, oraz trzy wybrane przez kupującego imprezy PZM (IMP, MIMP, MPPK, MMPPK, MDMP, Złoty/Srebrny/Brązowy Kask, MIMW, MDMW).

Ulgowy 130zł obowiązuje na mecze rundy zasadniczej PLŻ1, oraz trzy wybrane przez kupującego imprezy PZM (IMP, MIMP, MPPK, MMPPK, MDMP, Złoty/Srebrny/Brązowy Kask, MIMW, MDMW)
(młodzież szkół gimnazjalnych, średnich, studenci do 26 roku życia, kobiety, emeryci i renciści)

Ceny biletów na sezon 2018

Normalny 30zł