MZK: Tańszy dojazd z Ujścia do Piły

Władze Piły i Ujścia podpisały porozumienie dotyczące świadczenia usług komunikacji miejskiej przez MZK Piła Sp. z o. o. (linie autobusów nr 50 i 50 bis).

REKLAMA

- Dla mieszkańców Gminy Ujście (jak i mieszkańców Gminy Piła) oznacza to ujednolicenie taryfy opłat za usługi komunikacji miejskiej. Ceny biletów dla mieszkańców Gminy Ujście będą znacznie niższe niż obecnie obowiązujące oraz jednolity system ulg i zwolnień z odpłatności za przejazdy środkami komunikacji miejskiej. Przykładowo: mieszkaniec Ujścia, Mirosławia, czy Ługów Ujskich na podstawie biletu sieciowego w cenie 94 zł, będzie mógł korzystać z całej sieci komunikacyjnej obsługiwanej przez MZK Piła Sp. z o. o. na terenie obu gmin – informuje Anna Kujawa z MZK w Pile.

Porozumienie międzygminne wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2018 roku.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcie: Anna Kujawa

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki