Na Andersa bawiono się przednio

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 35)

 

Mieszkańcy osiedla przy ulicy Andersa, bawili się podczas pikniku integracyjnego. Okazją do wspólnego spędzenia czasu przez dzieci i ich rodziców, było zakończenie rozbudowy osiedlowego placu zabaw. Posadzono kilka drzew, nie zabrakło dmuchanych zamków, gier i zabaw, a także cukrowej waty i kiełbasek z  grilla do przegryzienia. Piknik zorganizowało pilskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego i gmina Piła.

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski, zdjęcia: P. Gadzinowski

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki