Najlepsi polscy judocy powalczą w Pile

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo, które pierwotnie miały odbyć się w kwietniu,  rozegrane zostaną od 6 do 8 października, w hali sportowej Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile. AMP to prestiżowa impreza sportowa, w której wezmą udział studenci uniwersytetów, politechnik, akademii i innych szkół wyższych. Wielu z nich to najlepsi zawodnicy w kraju, w tym: mistrzowie Polski, Europy, uczestnicy Uniwersjad, Pucharów Świata i Europy.

REKLAMA

„Z uwagi na zagrożenie epidemiczne, zastosowane będą wszelkie środki, gwarantujące bezpieczeństwo zawodnikom, trenerom i organizatorom. Epidemia spowodowała, że zawody będą miały nieco inną formułę, jednakże dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo, zdrową rywalizację oraz radość ze sportowego sukcesu. Serdecznie zapraszamy Państwa do bycia z zawodnikami podczas Mistrzostw.” - czytamy w komunikacie nadesłanym przez organizatorów.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: PUSS w Pile; zdjęcie: PUSS w Pile

Przeczytaj także:

© PP24.info.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki