Najlepsi polscy judocy powalczą w Pile

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo, które pierwotnie miały odbyć się w kwietniu,  rozegrane zostaną od 6 do 8 października, w hali sportowej Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile. AMP to prestiżowa impreza sportowa, w której wezmą udział studenci uniwersytetów, politechnik, akademii i innych szkół wyższych. Wielu z nich to najlepsi zawodnicy w kraju, w tym: mistrzowie Polski, Europy, uczestnicy Uniwersjad, Pucharów Świata i Europy.

REKLAMA

„Z uwagi na zagrożenie epidemiczne, zastosowane będą wszelkie środki, gwarantujące bezpieczeństwo zawodnikom, trenerom i organizatorom. Epidemia spowodowała, że zawody będą miały nieco inną formułę, jednakże dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo, zdrową rywalizację oraz radość ze sportowego sukcesu. Serdecznie zapraszamy Państwa do bycia z zawodnikami podczas Mistrzostw.” - czytamy w komunikacie nadesłanym przez organizatorów.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: PUSS w Pile; zdjęcie: PUSS w Pile

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki