Narkotyki i ich właściciel w rękach policji

800 porcji narkotyków zabezpieczyli funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pile, w mieszkaniu 45-letniego mieszkańca naszego miasta. Mężczyźnie grozi nawet 8 lat więzienia.

REKLAMA

- Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile ustalili, że jeden z mieszkańców Piły może być w posiadaniu narkotyków. W związku z tym policjanci doprecyzowali szczegóły i weszli na ustaloną wcześniej posesję. Na miejscu zastali mężczyznę, który wizytą funkcjonariuszy był zupełnie zaskoczony – relacjonuje podkom. Żaneta Kowalska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych policjanci znaleźli narkotyki ukryte w słoiku oraz w pudełkach. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 800 porcji  amfetaminy i marihuany.  Właściciel nielegalnego towaru został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Zatrzymany to 45-letni mieszkaniec Piły. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 8 lat więzienia.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPP w Pile; zdjęcie: PP24.info.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki