Nielegalny ogródek na parapecie

Domową uprawę konopi indyjskich i ponad 1000 porcji marihuany ujawnili pilscy policjanci. Funkcjonariusze zatrzymali również właściciela nielegalnego towaru, 53-letniego mieszkańca Piły. Mężczyźnie grozi kara więzienia do 10 lat.
 

REKLAMA

Informację o nielegalnym procederze pozyskali dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Pile.  Po doprecyzowaniu szczegółów policjanci weszli do ustalonego wcześniej mieszkania, w którym  zastali 53-letniego mężczyznę.

- Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych policjanci ujawnili na zewnętrznych parapetach kilku okien łącznie 13 doniczek z roślinami konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu. Dodatkowo funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 1 tys. porcji marihuany, która ukryta była w kuchni. Dzielnicowi wspólnie z policjantami z Wydziału Kryminalnego zabezpieczyli nielegalny towar, a ich właściciel trafił prosto do policyjnego aresztu – relacjonuje podkom. Żaneta Kowalska, oficer prasowy KPP w Pile.

Zatrzymany to 53-letni mieszkaniec Piły. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia do 10 lat.


 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcie: KPP w Pile

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki