Nieudana akcja ratunkowa

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

Strażak i policjant wskoczyli do Gwdy aby uratować 50-leniego mężczyznę, który skoczył do rzeki z mostu Chrobrego. Niestety mężczyzna zmarł w szpitalu.

REKLAMA

Około godziny 20.00 w poniedziałek, będący po służbie strażak, był świadkiem jak mężczyzna skoczył z mostu Chrobrego do Gwdy. Postanowił go ratować. Do strażaka dołączyli policjanci patrolujący okolicę.
 
- Strażak i policjant weszli do rzeki i podpłynęli do mężczyzny. Wyciągnęli go na brzeg i rozpoczęli reanimację - relacjonuje mł. bryg. Zbigniew Szukajło z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile.

Strażak i policjant reanimowali desperata do przyjazdu na miejsce ratowników medycznych. Akcja przyniosła pozytywny efekt, bo mężczyźnie przywrócono tętno. Następnie został on przewieziony do Szpitala Specjalistycznego w Pile, gdzie pomimo wysiłków lekarzy mężczyzna zmarł.
 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski, KP PSP w Pile; zdjęcia KP PSP w Pile

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki