Nowa cynkownia Termetalu. Są miejsca pracy

W sierpniu Grupa Termetal uruchomiła w Pile nowoczesny zakład zabezpieczeń antykorozyjnych, przeznaczonych do cynkowania usługowego elementów konstrukcji stalowych.


REKLAMA

Zainstalowana linia technologiczna posiada wanny cynkownicze o wymiarach: dł. 13m, szer. 1,6m, głębokość 3,5m. Masa maksymalnego wsadu wynosi 6 t. Dotychczas funkcjonująca cynkownia przeznaczona jest obecnie na potrzeby własne – cynkowania krat stalowych.

- Jest to cynkownia, która posiada duże wanny, co umożliwia wyprodukowanie i ocynkowanie wielu wyrobów o długości 13 metrów oraz masie do 10 ton. Miesięcznie możemy wyprodukować i ocynkować ponad trzy tysiące ton produkcji stalowej. Cynkowanie jest najlepszą metodą zabezpieczenia antykorozyjnego stali, dzięki temu dbamy także o środowisko. Jesteśmy także konkurencyjni z uwagi na posiadane duże wydajności i niskie koszty produkcji. – mówi dyrektor Termetalu w Pile, Jarosław Kwiatkowski.

- Gratulujemy właścicielom, kadrze kierowniczej oraz pracownikom. Jestem również przekonany, że nie tylko wygląd biur, ale również, jakość technologii jest na takim poziomie, który nie tylko w Europie, ale i na Świecie ma niewielką konkurencję oraz może budzić podziw.– komentował prezydent Piły Piotr Głowski, który odwiedził zakład wraz ze swoją zastępczynią Beatą Dudzińską.

Grupa Termetal zatrudnia ponad 200 pracowników, stale inwestując w ich rozwój i dbając o przyjazne środowisko pracy. Frma poszukuje również pracowników do pracy w pilskim oddziale Grupy Termetal.

- Poszukujemy osób, które po prostu chcą pracować. My uczymy i przygotujemy do wykonywania zawodu cynkownik. Mam nadzieję, że ludzie, którzy do nas trafią będą zadowoleni z pracy – deklaruje dyrektor J. Kwiatkowski.

Chętni do pracy mogą się skontaktować z firmą za pośrednictwem adresu mail: kadry-pil@termetal.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 67 214 24 88.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: UM Piły; zdjęcie: UM Piły

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki