Nowa fabryka przy Wawelskiej

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 6)

 

Orca Precision Parts - oficjalnie otworzyła swój nowy zakład w strefie przemysłowej przy ulicy Wawelskiej.  Inwestycja trwała od początku 2017 roku, a rozpoczęła się od kupna działki I podpisania aktu notarialnego w Urzędzie Miasta Piły.  Firma specjalizuje się w produkcji: części do podwozi, skrzynie biegów i układy hydrauliczne dla przemysłu lotniczego. Ponadto w pilskim zakładzie Orca Precision Parts  powstają: elementy układów hamulcowych, prowadnice osi napędowych dla przemysłu motoryzacyjnego, przekładnie zębate i części precyzyjne. Elementy wytwarzane w Pile zaspakajają potrzeby klientów z całego świata. 

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: UM Piły, PP24.info.pl; zdjęcia: UM Piły

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki