Nowe wyzwania przed siatkarkami SPS Volley Piła

Siatkarki SPS Volley są przygotowane do nowego sezonu 2020/2021. Ostatnie tygodnie były dla nich czasem intensywnych treningów. Aż 60 zawodniczek, podzielonych na cztery grupy wiekowe, pracowało ciężko podczas obozu w Sypniewie pod okiem trenerów Tomasza Idzikowskiego, Sławomira Świderskiego, Andrzeja Zapaśnika i Agnieszki Kosmatki.

REKLAMA

Klub kolejny rok koordynuje projekt „minisiatkówka SPS Volley Piła”, w ramach którego odbywa się współpraca ze szkołami podstawowymi - SP2, SP3, SP5, SP6 i SP11. Właśnie dzięki temu przedsięwzięciu w grupie młodziczek trenowało na obozie aż 21 dziewcząt.

 

Klub po raz pierwszy wystąpi w rozgrywkach III ligi kobiet, które swoim zasięgiem obejmują województwo wielkopolskie. życzymy kolejnych sukcesów.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: SPS Volley Piła; zdjęcie: SPS Volley Piła

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki