Obchody Dnia Zwycięstwa i Europy

Obchody Dni Zwycięstwa i Dnia Europy odbyły się wczoraj w Pile na placu Zwycięstwa. Uczestniczyły w nich delegacje pilskich instytucji publicznych, organizacji pozarządowych i stowarzyszeń oraz władz miasta. Program artystyczny i oprawę przygotowali uczniowie pilskich szkól podstawowych. Podczas uroczystości odbył się apel poległych, a żołnierze Wojska Polskiego, oddali salwę honorową. Hołd poległym żołnierzom złożyli również uczestnicy, którzy złożyli wiązanki kwiatów pod pomnikiem. Więcej na ten ten temat w filmowej relacji, którą prezentujemy za pila.pl, stroną internetową Urzędu Miasta Piły.    


REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: PP24.info.pl, UM Piły; zdjęcie i video: UM Piły

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki