Odblask to nie obciach

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 10)

 

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile kontynuuje akcję edukacyjną „Odblask to nie obciach”, której celem jest propagowanie wśród pieszych bezpiecznego zachowania się na drogach.  Tym razem miejscem wspólnej akcji WORD-u, nieformalnej grupy „Sławek & Przyjaciele” i policji było Centrum Handlowe Atrium Kasztanowa. Organizatorzy przy pomocy „magicznej tuby” pokazywali dzieciom dlaczego noszenie elementów odblaskowych jest tak ważne oraz rozdawali: odblaskowe serduszka, opaski i kamizelki. Dla najmłodszych były też gry i zabawy związane z propagowaniem bezpiecznego zachowania się na drogach.
 

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcia: S. Piotrowski

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki