Okazja dla przedsiębiorców i menadżerów

11.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#piła   #biznes   #edukacja   #przedsiębiorczość   #szkolenia   #inwest-park   #igpw   

Forum Lokalnego Biznesu odbędzie się w sali Miejskiej Inwest-Parku z inicjatywy Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski. Wydarzenie rozpocznie się 27 października o godzinie 9.00.

Program Forum Lokalnego Biznesu podzielono na dwie części. W pierwszej, zatytułowanej „Technologie i strategie”, będzie można wysłuchać m. in.: prezentacji ”Polska Press Grupa – Twój lokalny i globalny partner w biznesie” oraz  wykładu na temat „Strategii na czas chaosu.  Jak budować wygrywające strategie w erze nowych technologii, internetu, internacjonalizacji i ciągłych zmian?” W drugiej części zatytułowanej „Inteligentne specjalizacje – nowa szansa dla biznesu”, będzie się można dowiedzieć czym są inteligentne specjalizacje i jakie korzyści można wynieść z ich stosowania oraz dlaczego warto „być aktywnym i zaangażowanym w tworzenie lokalnego lobby w obszarach inteligentnych specjalizacji”.
  
- Forum to wspaniała okazja do wymiany doświadczeń dla właścicieli i menadżerów firm oraz przedstawicieli samorządów i instytucji zajmujących się wspieraniem biznesu – zachęcają organizatorzy do udziału w forum.

Przypomnijmy zatem: Forum Lokalnego Biznesu, Sala Miejska Inwest-Parku, 27 października godzina 9.00. Szczegółowy program w galerii poniżej.

To może Cię także zainteresować:
Pieniądze na bezpłatne porady prawne
13,6 litrów krwi od Tarpilu
Enea z PTPS-em na kolejny rok

red. | źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcie: Izba Gospodarcza Pólnocnej Wielkopolski