Osiedle Górne ma dwa nowe boiska

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 21)

 

Na osiedlu Górnym, w ramach Pilskiego Budżetu Obywatelskiego,  oddano do użytku kompleks boisk sportowych. Koszt inwestycji - na którą składają się: bosko do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią i boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią -  to ponad 506 tysięcy złotych.

REKLAMA

- Jeszcze niedawno było tu wydeptane pole i ktoś,  kto po latach by dzisiaj tu przyjechał, to myślę że byłby mile zaskoczony zmianami jakie w tym miejscu nastąpiły – komentował prezydent Piły Piotr Głowski.

Otwarcie boisk uświetnił mecz piłki nożnej pomiędzy Szkołą Podstawową nr 6 i Szkołą Podstawową nr 7. Pamiątkowy puchar za zwycięstwo zdobyła drużyna „Szóstki”.
 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowksi; zdjęcia: Piotr Gadzinowski

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki