Panu Stanisławowi już cieplej

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 8)

 

W kilkumetrowy szalik i czapkę z pomponem w barwach flagi Piły, ubrany jest od wczoraj Stanisław Staszic, siedzący na ławeczce ustawionej na placu Konstytucji 3 Maja.  Szal „wydziergany” przez 10 pań z Centrum Aktywizacji Osób Starszych i Niepełnosprawnych, jest wystarczająco długi – zużyto nań kilkanaście motków włóczki -  by ogrzać również przechodnia mającego ochotę przysiąść obok najsławniejszego pilanina.

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcia: Piotr Gadzinowski

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki